Fillimi i kësaj jave ka gjetur selinë blu të pastruar plotësisht.

Në pamjet e siguruara nga Top Channel duket qartë se është hequr çdo gjë, duke nisur nga dyert e blinduara tek adezivët nëpër xhama dhe banerat.

Kujtojmë se dyert e blinduara u vendosën para protestës së 8 janarit për të mos lejuar mbështetësit e Berishës që të hynin në godinën e selisë blu.

FOTO GALERI
1/4

Top Channel