Helmimi i 5 punonjëseve në fasonerinë në Durrës, çfarë thotë policia

28/03/2022 14:08

Policia e Durrësit ka dalë me njoftim zyrtar lidhur me ngjarjen e raportuar pak më parë, ku 5 gra të një fasonerie janë helmuar dhe janë dërguar në spital.

Sipas policisë, në spital janë paraqitur O. A., 41 vjeçe, A. R., 26 vjeçe, M. Xh., 30 vjeçe, A. Gj., 35 vjeçe dhe J. K., 38 vjeçe, të cilat dyshohet se janë helmuar në ambientet e punës, në një firmë në autostradën Durrës-Tiranë. Aktualisht ndodhen nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Top Channel