Një 63-vjeçar është gjetur i mbytur në në rezervuarin e Pepelit në Dropull.

Bazuar në kontrollin e parë V.K.  nuk ka shenja dhune, ndërsa në vendngjarje ndodhet grupi hetimor.

Gjirokastër/Informacion paraprak.

Rreth orës 21:30, në rezervuarin e Pepelit, në afërsi të fshatit Pepel, Dropull, është gjetur i mbytur, në dukje pa shenja dhune shtetasi V. K., 63 vjeç, banues në fshatin Vrisera, Dropull. Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Top Channel