Veliaj vizitë në Malin e Zi, takon Abazoviç: Sot kemi nevojë për drejtues që bashkojnë e nuk përçajnë

25/03/2022 21:38

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka nisur sot një vizitë ne Malin e Zi, ku ka zhvilluar një takim edhe me zv/Kryeministrin e Malit të Zi, Dritan Abazoviç.

Pas takimit te zhvilluar sot, Veliaj ka bërë një postim në Twitter.

Gjithmonë kënaqësi takimi në Mal të Zi me vëllain tonë Dritan Abazoviç dhe skuadrën e tij multietnike dhe përbashkuese! Sot kemi nevojë më shumë se kurrë për drejtues që bashkojnë e nuk përçajnë, që duan e nuk urrejnë, që punojnë e nuk merren me fjalë. Dritani është i tillë,” shkruan Veliaj.

Top Channel