Në pjesën e dhjetë të “Ëndërrtjerrësit”, bëhen bashkë shumë emra të njohur, që eksperiencën e parë dhe të fundit e kanë pasur në Top Channel.

Sot, shumë prej tyre mjekë, këngëtarë e aktorë të njohur, vijnë në shtëpinë transparente për të pathënat e rrugëtimit të tyre televiziv.

Po ashtu, me disa prej atyre që drejtuan produksionet që kërkuan logon e Top Channel, një takim i mbushur me shumë histori, kujtime dhe emocione!

Të ftuar në episodin e dhjetë të ëndërtjerrësve vijnë gazetarja Elona Meço, Erjona Shehu, moderatorja Eneda Tarifa, Florian Agalliu, moderatorja Nevina Shtylla, Kiara Tito

Jonida Shehu, Petri Bozo dhe Bledi Strakosha.

Mos e humbisni këtë episode të ëndrrjterrësve ku do të zbuloni të pathënat e këtyre personazheve të dashur për ju.

Top Channel