Përfundon mbledhja e “Rithemelimit”, Berisha: Morëm vendime për organizimin

25/03/2022 21:10

Takimi i Sali Berishës me Komisionin e Rithemelimit mbrëmjen e sotme në selinë blu, ka përfunduar dhe zgjati më pak se një orë.

Pas takimit, Berisha dha një deklaratë të shkurtër për mediat, ku tha se janë marrë vendime që kanë të bëjnë me strukturat e Partisë Demokratike.

Berisha: Është një proces vendimmarrje në të gjitha nivelet dhe po ecën mjaft mirë. Edhe sot janë marrë vendime për organizimin, vendime që kanë të bëjnë me strukturat e PD.

FOTO GALERI
1/22

Top Channel