Balla takim me Kryetarin e Bashkisë së Athinës, Kostas Bakoyannis: Diskutuam mbi hapjen e një Qendre Kulturore për komunitetin shqiptar në Athinë

22/03/2022 20:51

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla në vijim të vizitës zyrtare në Greqi, pasditen e sotme zhvilloi një takim me Kryetarin e Bashkisë së Athinës, Kostas Bakoyannis.

Gjatë takimit Balla dhe Bakoyannis kanë diskutuar mbi hapjen e një Qendre Kulturore për komunitetin shqiptar në Athinë.

Postimi i plotë i Taulant Ballës:

Athinë, Bashkia📍Takim me Kryetarin e Bashkisë së Athinës, Kostas Bakoyannis.

Diskutuam mbi hapjen e një Qendre Kulturore për komunitetin shqiptar në Athinë.

Top Channel