Sherr në Tiranë/ Të shtëna me armë zjarri, përfundojnë në spital 2 persona

20/03/2022 21:55

Dy persona janë konfliktuar mbrëmjen e sotme në Tiranë.

60-vjeçari i identifikuar si A.Sh., 43-vjecari E.G., dhe kanë goditur me sende të forta njëri-tjetrin dhe ky i fundit dyshohet se ka qëlluar me armë zjarri.

Ndërhyrja në kohë e shërbimeve të Komisariatit të Policisë Nr. 6 bëri të mundur parandalimin e përshkallëzimit të mëtejshëm të konfliktit.

Si pasojë e goditjeve me sende të forta, janë dëmtuar dy palët e konfliktit dhe ndodhen në spital, jashtë rrezikut për jetën.

Në vendngjarje janë gjetur dhe sekuestruar në cilësinë e provës materiale një armë zjarri pistoletë dhe dy gëzhoja.

Grup hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Top Channel