Foto ilustruese

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë.

Një 37-vjeçar i identifikuar si S.K., është gjetur nga familjarët e tij i pajetë në banesë në rrugën “Petro Marko” në Yzberisht.

Forcat blu dyshojnë se 37-vjeçari është vetëvarur.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Top Channel