Vrasja me thikë në Prishtinë, vetëdorëzohet autori 15-vjeçar

01/03/2022 22:01

Policia ka arritur që të identifikojë personin e dyshuar për vrasjen e ndodhur këtë të hënë në rrugën “Fahri Fazliu” në Prishtinë.

Personi i dyshuar E.V, 15 vjeç është vetëdorëzuar në polici.

Personit të dyshuar i është sekuestruar thika që dyshohet të jetë përdorur për vrasjen.

Në prezencë të avokatit personi i dyshuar në koordinim me Prokurorinë dhe zyrtarët e Qendrës për Punë Sociale kanë nisur procedurat e nevojshme në lidhje me ngjarjen.

Top Channel