Berisha prezantoi në Durrës kandidatin për kryetar bashkie Ardian Muka

19/02/2022 20:11

Ish kryeministri Sali Berisha prezantoi në Hamallaj dhe hidrovor kandidatin e shtëpisë së lirisë për kryetar bashkie.

Berisha tha se Ardian Muka është kandidati me vlerat më të mira njerzore por dhe profesionale.

Sali Berisha u bëri thirrje banorëve të Hamallajt dhe hidrovorit që të mos i japin asnjë votë Lulzim Bashës që sipas tij ka konfiskuar logon e PD me ndihmën e Edi Ramës.

Top Channel