Takimi Meta-Balla/ Zëdhënësi i Presidentit i kthehet Bardhit: Ç’na polli belaja! Ai ka të drejtë të takohet fshehurazi me kryetarin e shumicës, ndërsa ne…

19/01/2022 14:53

Pas deklaratës së sekretarit të përgjithshëm të PD-së Gazment Bardhi lidhur me takimin e Ilir Metës me Taulant Ballën, për caktimin e datës së zgjedhjeve të pjesshme vendore, ka reaguar zëdhënësi i Presidentit, Tedi Blushi. 

 

“Ç’na polli belaja me këtë! Ai ka të drejtë të takohet fshehurazi me kryetarin e shumicës në Kuvend, ndërsa ne nuk duhet ta takojmë ditën dhe me kamera. Çudi e madhe!”, shkruan Blushi në rrjetet sociale.

Më herët Bardhi tha se konsultimet mes trekëndëshit të Bermudës ndodhin çdo ditë, para dhe pas kamerave.

Lexo edhe: https://top-channel.tv/2022/01/19/meta-pret-ballen-per-daten-e-zgjedhjeve-bardhi-trekendeshi-i-bermudes-konsultohet-cdo-dite/

Top Channel