Berisha: Sot festojmë 31 vjetorin e themelimit të degës së PD-së në Lezhë

15/01/2022 10:44

Ish kryeministri Sali Berisha, përmes një postimi në rrjete sociale shkruan se ditën e sotme në orën 11:00 do të festohet 31 vjetori i themelimit të degës së PD-së në Lezhë.

“Sot, ne ora 11:00 festojme 31 vjetorin e themelimit te deges se PD-se ne Lezhe. Nderim themeluesve dhe te gjithe demokrateve e demokratëve te Lezhes! Sb”, shkruan Sali Berisha në postim.

Kujtojmë se, në të njëjtin orar do të festohet edhe 30 vjetori i FRESSH, ku i pranishëm do të jetë edhe kryeministri Rama.

Top Channel