‘Zgjedhim të ardhmen’/ Basha publikon sloganin e Kuvendit të 18 dhjetorit, do mbahet tek Pallati i Kongreseve

13/12/2021 22:34

Kryedemokrati Basha ka njoftuar zhvillimin e Kuvendit Kombëtar të kësaj partie më 18 dhjetor, i cili do të zhvillohet në Pallatin e Kongreseve.

Lulzim Basha ka vendosur në profilin e tij në Facebook, një foto ku njofton organizimin e Kuvendit Kombëtar në Pallatin e Kongreseve, ndërsa ka bërë publike dhe sloganin me të cilin do të zhvillohet Kuvendi Kombëtar: “Zgjedhim të ardhmen”.

Ky organizim vjen një javë pas zhvillimit të Kuvendit Kombëtar të 11 dhjetorit të thirrur nga Sali Berisha, ku edhe u votua për shkarkimin e Lulzim Bashës si kryetar i Partisë Demokratike.

Top Channel