Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën duke i uruar një ditë të mbarë të gjithë qytetarëve, me pamjet nga çerdhja e re “Hapat e Parë” në Paskuqan.

Rama thotë se ajo është gati të presë 80 fëmijë.

“MIRËMËNGJES dhe me çerdhen e re “Hapat e parë” në Paskuqan, gati për 80 fëmijë, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama në facebook.

Top Channel