“Shumicën në PD e kam unë jo Berisha”/ Basha: Kuvendi i 18 dhjetorit për të dëgjuar çdo pakënaqësi të demokratëve edhe të Berishës

26/11/2021 00:44

Kryetari iPartisë Demokratike. Lulzim Basha ishte i ftuar në emisioni Open në Top Channel ku foli për përballjen e tij me Berishën.

Basha tha se ai ka shumicën në parti dhe se firmat e Berishës janë të paregullta.

Ai shpjegoi se në Kuvendin e 18 dhjetorit do të dëgjohet çdo pakënaqësi e demokratëve përfshirë edhe Sali Berishën.  

Top Channel