Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Qerret të Kavajës ku 4 shtetas të rusë u gjendën të vdekur në saunan e një hoteli.

Top Channel ka siguruar edhe pamjet e vendit të ngjarjes. Ju ftojmë të shikoni fotot dhe videot.

FOTO GALERI
1/6

Top Channel