“Jeni horra, u bëre ti plehrë”/ Basha nxehet keq me Shalsin, deputeti i PS: Trashja jote e zërit tremb ndonjë laraskë rreth teje

14/10/2021 10:43

Kreu i PD, Lulzim Basha është nxehur me deputetin e PS, Eduart Shalsin, ndaj të cilit ka reaguar me tone të ashpra dhe fyese.

Ndërsa Shalsi e mori situatën me të qeshur duke i thënë se po bën teatër dhe trashja e zërit “tremb ndonjë laraskë”.

Shalsi: Nuk e ke kuptuar sa i dobët je. Trashja jote e zërit mund të trembë ndonjë laraskë rreth teje.

Basha:  Më tregon ti mua… U bëre ti plehrë. Jeni horra dhe banditë. Ta përplas kokën unë.

Shalsi: Vec se më bën për të qeshur me këtë natyrën e të bërit të fortit, mos na shpërqendro.

Basha: O fatkeqësi. O plehrë, o fundërrinë.

Shalsi: Do ta jepja me qejf fjalën time. E di pse qesh, se ke 16 vjet në politikë dhe nuk ke kuptuar asgjë dhe mendon se do mbijetosh në politikë me këtë stilt ë foluri. Teatër, teatër.

Top Channel