Basha takim me delegacion e Senatit Amerikan, e pranishme dhe ambasadorja Yuri Kim

14/10/2021 14:05

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, do të zhvillojë ditën e sotme një takim me një delegacion nga Kongresi Amerikan.

Takimi mes tyre do të zhvillohet në orën 15:00, në selinë e Partisë Demokratike.

Në takim me kryedemokratin Basha do të jenë disa zyrtarë të Kongresit Amerikan, si dhe ambasadorja e SHBA në Tiranë, Yuri Kim.

Top Channel