Një automjet është djegur tërësisht në qytetin e Elbasanit.

Sipas burimeve, makina ka pasur defekt në sistem, ndaj është përfshirë nga flakët teksa po lëvizte në rrugë.

Fatmirësisht nuk ka probleme në njerëz. Në vendngjarje mbërriti zjarrfikësja që mundësoi shuarjen e flakëve.

Shpërthimi dhe flakët kanë ngjallur panik te banorët dhe pasagjerët në automjetet përreth.

FOTO GALERI
1/8

Top Channel