Një ngjarje e rëndë ka ndodhur rreth orës 14:10 në Rrugën e Kastriotëve.

Një 53-vjeçar i identifikuar me inicialet R. A. është dyshohet se është vetëvarur në banesë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes ku paraprakisht dyshohet se vuante nga probleme të shëndetit mendor.

Top Channel