Selenicë/ 64-vjeçari gjendet pa shenja jete në një parcelë toke, dyshohet se kishte probleme me zemrën

09/10/2021 14:15

Një person është gjetur pa shenja jete në fshatin Hysoverdh në Bashkinë e Selenicës.

Burime nga policia e Vlorës bëjnë me dije se ishte një çoban që u gjet në një parcelë toke.

64-vjeçari mendohet se kishte probleme me zemrën, ndaj dhe ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor dhe policia kanë mbërritur në vendin e ngjarjes.

Top Channel