Durrës/ Po kryente punime në ballkon, 53-vjeçari bie nga kati i tretë i banesës

28/09/2021 11:02

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në lagjen nr.4 në Durrës rreth orës 09:50.

Një 53-vjeçar i identifikuar me inicialet Sh.D., ka rënë nga lartësia gjatë kohës që po kryente punime në ballkonin e katit të tretë të një banese.

Aktualisht 53-vjeçari ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Top Channel