Meta uron boksierin shqiptar: Krenohemi me Florianin

25/09/2021 21:30

Presidenti Ilir Meta ka uruar boksierin Florian Marku pasi ai u shpall kampin bote në IBFI.

Meta thotë se shqiptarët krenohen me Florianin që jep gjithmonë paraqitje të shkëlqyera në ring.

STATUSI NGA ILIR META

Një sukses i jashtëzakonshëm për boksin tonë profesionist, Florian Marku shpallet kampion bote në IBFI!

Urimet më të ngrohta dhe gjithmonë paraqitje të shkëlqyera në ring! Krenohemi me Florianin!

Top Channel