Foto ilustruese

Një person që po lëvizte me biçikletë në Tiranë ka ndërruar jetë pasi është përplasur nga një kamion.

Aksidenti tragjik ka ndodhur rreth orës 12:00 në “Misto Mame”, Kombinat. Kamioni që drejtohej nga 51-vjeçari me iniciale S.D. goditi biçiketën. Për pasojë ka ndërruar jetë drejtuesi i biçikletës, ende i paidentifikuar.

Nuk dihet si ka ndodhur ngjarja dhe kush e shkaktoi aksidentit. Në vendngjarje ka mbërritur grupi hetimor.

Njoftimi i policisë:

Rreth orës 12:00, në vendin e quajtur “Misto Mame” Kombinat, mjeti kamion me drejtues shtetasin S. D., 51 vjeç, ka aksidentuar një biçiklist ende të paidentifikuar, i cili ka ndërruar jetë në vendngjarje.

Vijon puna nga grupi hetimor për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Top Channel