Dy personat që rrahën një vajzë ditën e sotme në Pejë janë arrestuar.

 “Rreth orës 14:00 në rrugën ‘Nëna Terezë’, zyrtarët policor të njësisë së hetime të stacionit policor në Pejë kanë has në një rast në progres e sipër. 2 persona janë arrestuar dhe dërgohen në mbajtje për 48 orë. Rasti cilësohet lëndim i lehtë trupor”, ka njoftuar policia.

Të tre personat nuk janë identifikuar, ndërsa ende nuk dihet konflikti që kanë pasur mes tyre.

Top Channel