Arkivolet e çiftit Rrasa mbërritën në banesën e tyre pak orë pas vrasjes.

Disa prej të afërmve po i mbajnë për t’i dërguar në banesën e tyre.

Krimi i dyfishtë ndodhi pasditen e sotme në fshatin Babunjë të Divjakës, ku 58-vjeçari Hekuran Rrasa vrau me armë gjaku bashkëshorten dhe më pas veten.

Nuk dihet ende shkaku i konfliktit të tyre që ka degraduar deri në vrasje, ndërsa dyshimet e pata janë konflikti i shkaktuar nga problemet ekonomike.

Polici ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve që sollën ngjarjen e rëndë këtë të shtunë.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel