Foto Ilustruese

Zjarri në Shushicë të Elbasanit është duke vijuar tashmë që prej tre ditësh.

Shërbimet e zjarrfikëses kanë ndërhyrë për shuarjen e tyre, por nuk është bërë i mundur lokalizimi i flakëve.

Ndërsa sot me një mjet zjarrfikës, dy foristrada, 11 zjarrfikës, si dhe banor të komunitetit po punojnë për shuarjen e zjarrit.

Top Channel