Video/ Vatër e madhe zjarri në kodrat e fshatit Shushicë në Elbasan, pamjet

15/09/2021 00:06

Një vatër e madhe zjarri ka përfshirë kodrat e fshatit Shushicë në Elbasan.

Terreni është shumë i vështirë për mjetet zjarrfikëse. Mësohet se në vendin e ngjarjes kanë shkuar 1 mjet zjarr fikës, një fuoristradë dhe 10 efektive.

Nuk ka rrezik për fshatin deri në këto momente.

Top Channel