“Berisha, Berisha”. Pritet me brohorima ish-kryeministri, deklarata: PD do rivendosë sovranitetin, e grabitur poshtërsisht me marrëveshjen Rama-Basha

10/09/2021 10:06

Ish-kryeministri Sali Berisha është pritur me ovacione jashtë parlamentit nga mbështetës të tij.

Simpatizantët e pritën me thirrje “Berisha, Berisha”.

Berisha ka bërë një deklaratë të fortë para hyrjes në parlament, duke folur për pazare të flliqura mes Ramës dhe Bashës.

Berisha tha shkurtimisht për mediat: Pazare të flliqura të Bashës dhe Ramës. PD del nga kjo betejë me e fortë dhe me e sigurt se kurrë ne fitore rroftë PD. Emergjenca është kjo, PD do rivendosë sovranitetin, e grabitur poshtërsisht me marrëveshjen Rama-Basha.

FOTO GALERI
1/6

Top Channel