Pas tragjedisë që ndodhi  në spitalin Covid në Tetovë, ku humbën jetën 10 persona deri tani të konfirmuara, shpreh keqardhje edhe presidenti i shtetit, Stevo Pendarovski.

“Ngushëllime familjeve dhe të afërmve të viktimave në tragjedinë e tmerrshme në Qendrën Kovid në Tetovë. U uroj shërim të suksesshëm të plagosurve”, shkruan Pendarovski.

Top Channel