Fotot/ Përpara nisjes së Asamblesë Socialiste, ministrat në ankthin e riemërimit

02/09/2021 09:59

Pak pas minutash PS do të mbledhë Asamblenë Kombëtare, në Pallatin e Kongreseve në Tiranë.

Sot do të mësohen emrat e skuadrës së re qeverisëse, mes të cilëve Edi Rama ka konfirmuar vetëm Elisa Spiropalin si ministre për Marrëdhëniet me Parlamentin dhe Taulant Ballën në krye të Grupit Parlamentar.

Në fotot që Top Channel ka siguruar shihet që ministrat dhe deputetët janë mbledhur në hollin e Pallatit të Kongreseve dhe janë duke pritur me ankth riemërimin.

FOTO GALERI
1/22

Top Channel