Sërish lëvizje në Kadrastën e Durrësit/ Shkarkohet Viola Hima, ja kush e zëvendëson

30/08/2021 10:09

Viola Hima është shkarkuar nga posti i drejtueses së Hipotekës së Durrësit.

Burime për Top Channel bëjnë me dije se është zëvendësuar nga Rajmonda Dashi, e cila mbante pozicionin e drejtoreshës së Krujës.

Drejtuesja e re është prezantuar nga nëndrejtoresha e ASHK Risena Xhaja.

Hima, më parë ka qënë drejtore e hipotekës së Vlorës, ku ndenji vetëm 3 ditë në punë, u emërua të premten, më 29 maj dhe u dorëhoq të hënën në 1 qershor, 2020.

Top Channel