Ilustrim

Një i moshuar është gjetur i mbytur në Liqenin Artificial të Tiranës.

Policia njofton se bëhet fjalë për një 70-vjeçar, i cili nuk është identifikuar ende.

“Rreth orës 19:05, tek Liqeni Artificial, është konstatuar i mbytur një shtetas ende i paidentifikuar, i gjinisë mashkullore, rreth 70 vjeç”, njofton policia.

Ndërkohë grupi hetimor ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për identifikimin e tij dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Top Channel