Tiranë/ 32-vjeçari rrëzohet aksidentalisht në rrugë tek “9-katshet”

17/08/2021 16:30

Një 32-vjeçar është rrëzuar aksidentalisht në rrugë në afërsi të vendit të quajtur “9-katshet” në Tiranë.

I riu i identifikuar me inicialet E.H., është dërguar në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

“Në afërsi të vendit të quajtur “9-katshet”, është rrëzuar aksidentalisht në rrugë shtetasi E. H., rreth 32 vjeç, i cili ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën”, njofton policia.

Grupi hetimor punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Top Channel