OSHEE njofton: Ja cilat zona do të kenë stakim të energjisë elektrike ditën e nesërme

16/08/2021 16:54

Disa zona të Tiranës do të kenë stakim të energjisë elektrike gjatë ditës së nesërme për shkak të investimeve të OSSH në përmirësimin e furnizimit me energji.

“Oraret e kufizimit dhe zonat që preken nga këto punime nga ora 09:00-16:00 janë pjesërisht: Rruga “At Zef Pëllumbi (Zogu i Zi),  zona e ish- serave të luleve  te ish-stacioni i Trenit.

Ndërsa nga ora 09:00-15:00 do të ketë stakim të energjisë elektrike në Vilëz, Zgurë”, thuhet në njoftimin e OSHEE.

Top Channel