Një zjarr ka rënë në fshatin Mbreshtan të Kolonjës.

Për shkak të largësisë së madhe të fshatit nga qendra e Ersekës, ende nuk kanë mbërritur punonjësit e zjarrfikëses, ADZM, dhe policisë.

Mësohet se zjarri ka rënë që prej mbrëmjes së djeshme.

Top Channel