Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në aksin rrugor Lezhë-Milot në afërsi të fshatit Gajush.

Janë përplasur dy automjete dhe për pasojë ka mbetur një person i plagosur. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes.

Top Channel