Shëngjin, dallgët marrin para pushuesit nga Kosova/ Momenti kur qytetarët kapen dore për dore dhe i shpëtojnë

05/08/2021 16:11

Dallgët e mëdha kanë rrezikuar jetën e disa pushuesve nga Kosova në Shëngjin.

Falë ndihmës së pushuesve ka ndodhur edhe mrekullua. Siç shihet në pamje, dhjetra pushues qe ishin në bregdet janë lidhur dore për dore duke krijuar një kordon disa metra për të nxjerrë nga uji pushuesit e bllokuar.

Fatmirësisht u nxorën nga uji të gjithë të bllokuarit.

FOTO GALERI
1/5

Top Channel