Një 35-vjeçare ka ndërruar jetë ditën e sotme, pasi ka rënë nga Pallati me Shigjeta.

Nuk dihen ende rrethanat në të cilat ka ndodhur ngjarja e rëndë, ndërsa grupi hetimor po punon për identifikimin e viktimës dhe sqarimin.

Tiranë/Informacion paraprak

Rreth orës 14:50, tek Pallati me Shigjeta, ka rënë nga lartësia dhe për pasojë ka humbur jetën një shtetase ende e paidentifikuar, rreth moshës 35 vjeçe. Grupi hetimor po punon për identifikimin e saj dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Top Channel