Një lajm i mirë vjen nga Meteoalb në këto ditë shumë të nxehta vere.

Meteoalb bën me dije se deri ditën e mërkurë do të jenë prezentë ditët e nxehta, por nga dita e enjte e deri në fundjavë do kemi një rënie të temperaturave.

Ditën e enjte kryesisht do të kemi prezencë të vranësirave dhe reshjeve të lehta të shiut.

Top Channel