Një granatë dore është konstatuar nga kalimtarët në Elbasan në lagjen “Brigada 17 Sulmuese”.

Bëhet e ditur se me marrjen e njoftimit shërbimet e Policisë kanë shkuar menjëherë në vendngjarje duke vendosur  perimetër të sigurisë si dhe janë njoftuar forcat xheniere.

“Në lagjen “Brigada 17 Sulmuese”, Elbasan,  në anë të rrugës nga kalimtarët është konstatuar një grant dore . Me marrjen e njoftimit shërbimet e Policisë kanë shkuar menjëherë në vendngjarje duke vendosur  perimetër të sigurisë si dhe janë njoftuar forcat xheniere”, njofton policia.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për dokumentimin e rrethanave të ngjarjes.

Top Channel