Situata alarmante në Vlorë, aktivizohet një vatër zjarri pranë Bypass-it (VIDEO)

01/08/2021 21:52

Sot në qiellin e Vlorës është dukur një helikopter me mision për të fikur zjarret!

Në vetëm pak orë u vunë nën kontroll vatrat më të mëdha të zjarreve, por mbeten aktive edhe 5 të tjera, ku më kritiket janë ato në Karaburun dhe në Kurbin.

Në orët e vona të mbrëmjes së sotme një tjetër vatër zjarri është regjistruar pranë ByPass-it të Vlorës.

Siç mund të shihni edhe nga pamjet e ardhura në redaksinë e Top Channel është një vatër zjarri e përmasave të mëdha!

Top Channel