Pamje nga aksidenti

Një aksident mes dy makinash ddhe një biçiklete me pasojë plagosjen e tre personave ka ndodhur ditën e sotme në aksin rrugor Shengjin-Lezhë.

Lezhë

Në aksin rrugor Shengjin-Lezhë ,në afërsi të një lokali janë përfshirë në një aksident rrugor 2 mjete. Kanë marrë dëmtime të lehta 2 shtetase ,të cilat ndodheshin pasagjere në këto mjete. Shërbimet e Policisë dhe grupi hetimor në vendngjarje , po kryhen veprimet.

Top Channel