“SPAK të zbresë në Fier”/ Deputeti i PD Luan Baçi mbështet denoncimet e socialistit Petro Koçi për tenderat e bashkisë

24/07/2021 00:53

SPAK ka nisur verifikimin e tenderave në Bashkinë e Fierit pas denoncimit të deputetit socialist Petro Koci, se bota e krimit është në lojë.

Në krah të Koçit, doli edhe deputeti demokrat i Fierit, Luan Baçi i cili tha se SPAK duhet të zbresë në të gjitha kompanitë dhe institucionet e Fierit.

Top Channel