Sherr e grushta me njëri-tjetrin, policia procedon penalisht 4 persona në Lezhë

22/07/2021 11:27

Katër persona janë proceduar penalisht në Lezhë pasi u përfshinë në një sherr banal mes tyre.

Sipas njoftimit të bërë nga policia mësohet se shtetasi N. T., 59 vjeç, H. T., 56 vjeç, Q. K., 62 vjeç dhe S. K., 29 vjeç, , banues në fshatin Kryekuq, Divjakë, për motive të dobëta janë konfliktuar dhe goditur me njëri tjetrin.

Ata janë proceduar penalisht për veprën penale “Dëmtime të tjera me dashje”.

Ndërkohë që, materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale.

Top Channel