FOTO ILUSTRUESE

Një 67-vjeçar ka ndërruar jetë mesditën e sotme në plazhin e Golemit.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 14:45. Dyshohet se shtetasi është mbytur, megjithatë në vendngjarje ka mbërritur grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e incidentit fatal.

Njoftimi i policisë:

Më datë 21.07.2021, rreth orës 14:45, në plazhin e Golemit dyshohet se është mbytur duke u larë në det shtetasi Xh. K., 67 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Top Channel