Tym, flakë dhe kaos/ Makina shkrumbohet në dalje të nënkalimit të Laprakës, krijohet trafik (Pamjet)

20/07/2021 19:09

Një makinë tip “Opel” është përfshirë nga flakët pasditen e sotme në dalje të tunelit në nënkalimin e Laprakës.

Kjo ka krijuar trafik dhe kaos mes qytetarëve brenda në tunel, ndërsa një qytetare dëgjohet të thotë se zjarrfikësja ka gjysmë ore që nuk ka mbërritur në vendngjarje.

Nuk dihet ende shkaku i flakëve të makinës, ndërsa gazi ka shpërthyer, ndërsaa nuk dihet nëse ka të lënduar apo jo nga kjo ngjarje.

 

FOTO GALERI
1/11

Top Channel