Ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë Evis Kushi, përmes një publikimi në rrjetin e saj social “Facebook”, ka prezantuar 40 maturantët me rezultatet më të larta në provimet e Maturës Shtetërore 2021.

Ajo shprehet se është krenare për punën e përkushtimin e tyre dhe i uron shumë suksese në çdo hap të tyrin në të ardhmen.

Postimi i plotë i Ministres Kushi:

Ju prezantoj me 40 maturantët me rezultatet më të larta në provimet e Maturës Shtetërore 2021! Krenare për punën, përkushtimin dhe vullnetin e tyre për t’ia dalë me shumë sukses çdo sfide.  Besimplotë për të ardhmen tuaj, ju uroj shumë suksese në çdo hap!

FOTO GALERI
1/40

Top Channel