Kryeministri Edi Rama ka mbërritur sot në Athinë dhe është pritur nga ish-kryeministri i Greqisë, George Andreas Papandreou.

Nuk dihet ende se cili është qëllimi i vizitës së kryeministrit Rama në Greqi, por duhet thënë se nga pamjet e siguruara nga Top Channel takimi i dy zyrtarëve është tejet i ngrohtë.

 

FOTO GALERI
1/10

Top Channel